Florbal

PŘÍPRAVKA - JIRKOV

Kdy budou tréninky a pro koho je určen?

První trénink proběhne v pondělí 19. září 2016!

Tréninky budou probíhat v tělocvičně školy každé pondělí od 13:30 do 14:30 přípravka (ročníky 2008 - 2010), od 14.30 do 15.30 elévové (ročníky 2006 - 2007) a středu od 13:30 do 14:30 přípravka + elévové.

Jak se přihlásit?

Pokud už jste rozhodnuti syna nebo dceru přihlásit, stačí zaslat vyplněnou Přihlášku člena na kontaktní e-mail uvedený níže. Přihláška je bezplatná. Následně máte možnost si tréninky do konce září vyzkoušet a poté případně uhradit členský poplatek. Teprve zaplacením členského poplatku se hráč stává registrovaným členem klubu.

Mohu si tréninky nejprve zkusit?

Ano. Je možné přijít na trénink bez předchozího přihlášení. Lze si trénink nejprve vyzkoušet a poté se teprve rozhodnout, zda vyplníte přihlášku nebo ne. Ale pozor, kapacita tréninkové skupiny je omezena!

Kolik je roční členský poplatek?

Členský poplatek pro hráče tréninkové skupiny Přípravka – Elévové Jirkov je na sezónu 2016/2017 stanoven ve výši 2.000 Kč a je splatný nejpozději do 31. 10. 2016, případně nejpozději do jednoho měsíce po odevzdání přihlášky.

Kdo bude trenérem?

Záštitu nad prvním ročníkem přípravky v Jirkově ponese šéftrenér klubu Martin Bocian, trenér florbalu licence B s dlouholetou praxí v oblasti tréninků mládeže. Asistenti budou z řad dalších trenérů a hráčů klubu.

Kdy můžu přijít poprvé?

Abyste měli čas na klidný začátek školního roku a mohli si po prázdninách opět zvyknout na školní povinnosti, stanovili jsme datum prvního tréninku na pondělí 19. září 2016.

Co mám mít s sebou?

Zejména vhodné oblečení (tričko, kraťasy, sportovní obuv bez černé podrážky) a dostatek pití. Vlastní florbalka výhodou. Pokud ji nemáte, budeme určitě připraveni ji dětem půjčit. Rodičům případně rádi poradíme s výběrem vlastní a poskytneme slevy na její nákup u našich sportovních partnerů.

Co budeme trénovat?

Budeme se učit nejen florbalovým dovednostem, ale především rozvíjet všeobecné pohybové schopnosti. Veškeré tréninky budou organizovány formou her.

Mohou se přihlásit také dívky?

Určitě ano. Florbal Chomutov má samostatné dívčí kategorie od elévek až po ženy, které aktuálně hrají 1. ligu, takže určitě i dívky mají v našem klubu budoucnost.

Budeme hrát zápasy?

Ano. Přípravka oddílu Florbal Chomutov hraje krajskou soutěž Ústeckého kraje. Hraje se formou jednodenních víkendových turnajů v intervalu zhruba jednou za měsíc. Aktuální rozpis utkání naleznete ZDE. (Upozorňujeme, že termíny se během sezóny mohou měnit)

Zdravotní prohlídky

Dle platné vyhlášky Ministerstva zdravotnictví musí mít každý registrovaný sportovec, včetně dětí, platný posudek zdravotní způsobilosti k výkonnostnímu sportu. Posudek vám vydá na požádání obvodní lékař. Více informací o zdravotních prohlídkách naleznete ZDE.

Ke stažení:

Kontakt

Martin Bocian

šéftrenér klubu Florbal Chomutov

tel. 725 240 481

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odvaha, čest, poctivost a přátelství – to je Florbal Miners
Vážení rodiče, dostáváte do rukou základní informace a nezávaznou přihlášku do florbalového oddílu Florbal Miners Strupčice. Přestože jste se určitě s florbalem setkali, považujeme za správné vásinformovat o tom, na co se máte tzv. „připravit“.
Pro úspěšné zvládnutí základů hry a možnost hrát výkonnostní florbal, je potřeba věnovat tomuto sportu určitý čas. Dle našich zkušeností by měl trénink 3x týdně vyhovovat těmto požadavkům.
Víme, že častost tréninků by pro mnoho z vás mohla být limitujícím faktorem účasti dětí na trénincích. Proto jsme pro ně a pro vás zajistili pravidelnou dopravu soukromým dopravcem. Vaše děti odvezemez místa bydliště a přivezeme přímo na sportoviště, kde se o ně po celou dobu budou starat certifikovaní trenéři florbalu a po skončení tréninku je zase „vrátíme“ do místa, kde do autobusu/minibusu nastupovali. Podrobnosti samozřejmě sdělíme v rámci úvodní schůzky trenérů, vedoucích družstev a rodičů.
Určitě budete souhlasit, že za tuto naší péči (transport na a ze sportoviště, tréninkový proces, úhrada pronájmu haly, zapůjčení sportovního náčiní a vybavení) není cena 25 Kč za hodinu tréninku nijak přemrštěná (platí pro soutěžní týmy a starší kategorie – neplatí pro děti od 6 do 10 let – zde se bude cena pohybovat do maximální výše 10 Kč za hodinu tréninku).

Úplní začátečníci potřebují pouze svoje sálové tenisky, sportovní oblečení do haly. Florbalku dětem rádi zapůjčíme, ale určitě si budou chtít časem pořídit svoji vlastní. K tomu budete moci využít i náš minibazar sportovního vybavení, který bude již velmi brzy k dispozici na stránkách www.florbalminers.cz, stejně jako další důležité a potřebné informace o časech tréninků apod.
Kromě pravidelných tréninků ve SH ve Strupčicích a tělocvičně místní základní školy (a v případě vhodného počasí i ve venkovním sportovním areálu) a v tělocvičnách a halách v Jirkově a v Chomutově se děti budou účastnit pravidelných zápasů/turnajů, a to jak na domácím hřišti, tak i v blízkém či vzdálenějším okolí okresu Chomutov. Na tyto akce bude zajišťována doprava samostatně. Tyto zápasy a turnaje se konají většinou 2x do měsíce.
V rámci zimní přípravy je v plánu krátké kondiční soustřední a v létě pak delší florbalový kemp. Termín a místo bude překvapením, na které se určitě vyplatí těšit.. :). Pokud vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím níže uvedené údaje. Obratem vám zašleme oficiální přihlášku do klubu, případně si ji budete moci stáhnout z webu www.florbalminers.cz.