Fotbalový úspěch v hale

Naše škola se i letos zúčastnila již III. ročníku „školní fotbalové ligy mládeže“ v halovém fotbale. A bylo nač navazovat, neboť jsme obhajovali loňské prvenství, avšak někteří hráči z loňského vítězného družstva již hrají ve vyšší kategorii, nováčkové ale dobře zapadli do letošního družstva. Celkem byly odehrány 3 turnaje. V základní části jsme obsadili 3. místo, avšak v soubojích o umístění jsme se vybičovali k ještě většímu výkonu a nakonec obsadili krásnou druhou příčku. Je vidět, že v této kategorii máme nadějné hráče, kteří budou příslibem do dalších roků. Sestava – foto: zleva Tomáš, Fanda, Le (Kuba), Viktor, Jára, Jindra, Kuba, Jirka, na fotce chybí Matyáš, který byl na poslední turnaj nemocný. Celkové pořadí zimní ligy 1. -3. tříd: 1. místo 4. ZŠ Jirkov, 2. místo 2. ZŠ Jirkov, 3. místo 1. ZŠ Jirkov, 4. místo ZŠ Strupčice, 5. místo 5. ZŠ Chomutov.