Zaměstnanci školy

vedení školy 2021/2022
Mgr. Jan Duda
ředitel školy - principál
Mgr. Alena Jiráčková
zás. řed. školy, koordinátor ŠVP, tisková mluvčí, GDPR
členové pedagogického sboru 2021/2022
Mgr. Helena Kubíčková 1.A logopedická podpora, stravovací komise
Mgr. Ludmila Francová 1.B  podpora žáků se SVP
Mgr. Šárka Křelinová 2.A   třídní flétničkový sbor
Mgr. Monika Holečková 2.B VP 1. stupně, koordinátorka ped. podpory, MS 1. stupně
Mgr. Marcela Zajíčková
3.A
vedení školního parlamentu, ekotýmu, kabinet 1. stupně
Mgr. Jana Vydrželová
3.B
kabinet 1. stupně
Mgr. Lenka Váňová
4.A
klub mladého čtenáře
Mgr. Julie Hartmanová
4.B
garantka minivolejbalu
Mgr. Andrea Fricová
5.A
kabinet HV, klub deskových her, školní pěvecký sbor, zastupitelka Chomutov
Mgr. Jana Kužminská
5.B
koordinátorka EVVO - ekologický poradce, vedení žákovského ekotýmu
Mgr. Klára Honsová 6.A kabinet M, leader finanční gramotnosti
Mgr. Šárka Roudnická 6.B paměť národa
Ing. Martin Bocian
7.A
vedoucí PK TV, kabinet TV, předseda Florbal Chomutov, správce tělocvičny, zastupitel Chomutov
Mgr. Lukáš Čermák
7.B
koordinátor ICT, správce ICT, web školy, kabinet ICT, klub deskových her, vedoucí OK If SYPO
Mgr. Petra Janošťáková
8.A
garantka výuky NJ, kabinet NJ
Mgr. Ludmila Hennlichová
8.B
vedení školního parlamentu a ekotýmu, PK matematiky, leader finanční gramotnosti
Mgr. Michaela Jindráčková
9.A
vedoucí PK ČJ, kabinet ČJ, leader čtenářské gramotnosti, čtenářské dílny, francouzština, zastupitelka Jirkov, vedoucí OK ČJL SYPO
Mgr. Michal Foit
9.B
překladatelství a tlumočnictví, španělština, angličtina, němčina
Mgr. Antonín Lisý  
Irena Svatošová   AJ
Mgr. Jana Novotná
 
VP 2. stupně, kariérový poradce, řešení absence, obědy pro děti, stravovací komise, správce plaveckého bazénu školy
Ing. Petr Kaššák   leader sběru starého papíru, zastupitel Jirkov
Ing. Martin Šícha
 
vedoucí PK AJ/NJ, vietnamština, angličtina, kab AJ
Mgr. Jana Cmárová 
 
stravovací komise, VV
Bc. David Dyršmíd
 
šermíř, hokejista, rozhodčí ledního hokeje, fyzioterapeut, kondiční trenér, záchranář, kabinet Z
Mgr. Simona Pavlisová   školní metodik prevence, kab. Ch, Př, vedoucí PK přírodních věd
Mgr. Lenka Dědicová   rodičovská dovolená
Hedvika Vassová   asistentka pedagoga
vychovatelky školní družiny při ZŠ
Lucie Macáková
 
vychovatelka
Lenka Pištecová
 
vychovatelka
Petra Bylíková
 
vychovatelka
Kateřina Kůtová
 
vedoucí ŠD - vychovatelka
provozní zaměstnanci - údržba, úklid, administrativa, kuchyně
Jaroslav Hašek
 
hospodář, vrchní finanční komora, šéf školního fotbalu
Jana Ševčíková
 
asistentka ředitele, kronikářka školy, datová schránka
Jan Bylík
 
školník - provozní, strojník bazénu, člen Mensa ČR
Ivana Markovičová
 
uklízečka
Nikola Strnadová   uklízečka
Olga Vernerová
 
uklízečka
Marcela Pochmanová
 
uklízečka
Ganna Puiman
 
uklízečka
Markéta Štolová   uklízečka bazénové sekce
Silvie Musilová
 
vedoucí školní jídelny, projekt ovoce a mléko do škol
Iveta Tošnerová
 
kuchařka
Jana Buňatová
 
kuchařka
 Žaneta Kubanková
 
kuchařka
 Renata Votrubová   kuchařka
Jitka Vlášková
 
vrchní kuchařka

Všichni zaměstnanci školy mají e-mail ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript