Levé křídlo jistí u Pirátů Filip!

Naše škola se stává líhní talentovaných sportovců. Na snímku představujeme hokejistu Filipa S. z 1. třídy, který dopomohl svému týmu k vítězství v turnaji chlapců roč. 2015 v Ostrově nad Ohří. Možná jednou budeme Filipa sledovat na turnaji v zámoří.

1. místo na Chomutov Open

Do první třídy nastoupili borci, dnes vám představujeme další naději českého tenisu Vojtu Č. Gratulujeme k 1. místu.

Křehkost a síla se nevylučuje ... nejmladší gladiátorka!

Troufnete si na Gladiator Race? Nevíte? Obraťte se o radu na Veroniku z 1. třídy, ta už ví, co to obnáší.

Už jste někdy běželi libový běh?

Libového běhu s vlastním pejskem se zúčastnila Veronika K. z 1. třídy a nebýt menšího karambolu, doběhla by si i se svým čtyřnohým přítelem pro první místo, ale třetí příčka je také výborná. Blahopřejeme a posílám pozdrav i pejskovi.

A opět rádi představujeme úspěšného sportovce Kubu

Pohyb má rád, bez běhu si svůj život nedokáže představit, nedělá to pro medaile, ale pro sebe s dobrý pocit, neboť se díky sportu cítí být spokojený a zdatný.

Dobrý "gólman" je pro klub terno!

Efektivní gólman je pro úspěch klubu nepostradatelný, takovým je skromný Ruda J. ze 4. ročníku, jeho tým díky neprůstřelné hradbě v bráně byl velmi úspěšný v soutěži, kterou uspořádala legendární "Bohemka". Rudovi gratulujeme a těšíme se na jeho další úspěchy ve hře, která nenechá jednoho kluka v klidu!

Arnošt svého cíle ve fotbale dosáhne!

„Fotbal je velmi podobný životu v tom, že učí, že práce, obětování, vytrvalost, konkurence, nezištnost a respekt k autoritě je cenou, kterou každý z nás musí zaplatit k dosažení jakéhokoli cíle, který za to stojí.“ Vince Lombardi

          

 

Jakub jako budoucí šampion

„Nenáviděl jsem každou minutu tréninku, ale vždy jsem si řekl: Neskončíš, trp teď a žij zbytek života jako šampión.“ Muhammad Ali. Jakub rovněž ví, co vše obnáší dostat se na bednu!

        

 

Opět vám představujeme dalšího úspěšného sportovce

„Být zdravý a fit není hloupý nápad nebo trend, ale životní styl.“ Jonáš B. o tom ví své, gratulujeme.

       

Borec s respektem Jan Bach

Dejte si bacha na Honzu Bacha, nedělám si legraci, Honza patří ve svém oboru - Muay Thai neboli v thajském boxu - opravdu k těm nejlepším. V tomto plnokontaktním bojovém umění při zapojení všech končetin je respekt na místě.