Vycházející hvězda allkampf-jitsu

Nevídaná věc! Přestože nám bylo zakázáno vše možné, třeťák Tobiáš nelenil a v online Národním poháru dětí a mládeže v allkampf-jitsu v kategorii chlapci D4 vybojoval 1. místo. Tento mladý milovník moderního bojového umění moc dobře ví, že jenom cílevědomá a soustavná píle vás přiblíží k nejvyšší příčce. Bez usilovného pravidelného tréninku a vůle by mu všechny příležitosti utekly. Tobíkovi gratulujeme, že i v době všeobecné nařízené pasivity v rouškách makal a makal i přesto, že se nikdo nedíval. Tobíku, jsi "machr"!

Tanečnice roku

Představujeme vám úspěšnou tančnici Terezku ze 3. A, která ještě se svou taneční partnerkou získala ocenění "Tanečnice roku" a postupuje do finále ČR. Gratulujeme a držíme palce!

Škola a sport naruby, přesto funguje!

V tomto zvláštním čase téměř vše probíhá v online podobě - škola i třeba sport. Tobík ze 3.B se zúčastnil sportovního onlinového závodu a velice úspěšně. Vyhrál 1. místo v Národním poháru ČR v Allkampf jitsu.

Bez fotbalu už nemůže být!

Představujeme vám malého nadějného fotbalistu Honzu z 1. B, který se fotbalu věnuje dle jeho slov už odmala. A je úspěšný! Za tu dobu získal řadu ocenění, diplomů a medailí, což dokládá, že patří mezi nejlepší hráče svého mužstva. Držíme mu palce!

Covid porazíme imunitou a tu posílíte sportem!

Uvádíme příklad dobré praxe, Anežka ze 7. roč. se nevzdala svých sportovních aktivit a díky tomu se cítí dobře a odolává všem infekcím. Jako v každém školním roce i letos otvíráme galerii mladých sportovců, kteří po škole nezáhálí a sportují.

Samá první místa

Blahopřejeme Karolíně ze 6. ročníku ke dvěma prvním místům, která získala každé na jiném "kolbišti" - 1. místo ve hře na klavír (filmová hudba) a 1. místo v okresním přeboru ve stolním tenise jednotlivců starších žáků, ano čtete dobře, Karolína rozstřílela své sporotvní soupeře v kategorii starších žáků! Další úspěch, rovněž 1. místo, zaznamenala Markéta z 8. ročníku - v okresním kole soutěže žáků ZUŠ ČR ve hře na klavír (OKO kytary).

                                    

Blahopřejeme sportovcům

Karolíne ze 6. B - 2 . místo ve šplhu na tyči (4,5 m) a Matyášovi z 1. B k úspěšnému turnaji ve fotbale (SK Ervěnice Jirkov).

                            

Všestranný Tobiáš

Všestranný Tobiáš ze 2. ročníku má školní povinnosti v kapse, k tomu umí zahrát na trubku a zároveň obhájil 7. grad v Allkampf-Jitsu. Blahopřejeme k 1. místu a ke sportovnímu postupu.

                                                 

Veronika a Markéta z 8. ročníku překvapily

Velmi rád blahopřeji Veronice a Markétě z 8. ročníku k výraznému úspěchu v krajském finále, ve kterém sestry v kategorii zpěv duo obsadily 3. místo. Děvčata však umí nejenom dobře zpívat, ale Markéta oslňuje rovněž hrou na saxofon a Veronika na bicí. 

Je libo klavír či kytara? Gabriela hraje na oba nástroje!

Blahopřejeme Gabriele ze 2. třídy za dvě fantastická druhá místa ve školním kole ZUŠ Chomutov ve hře na klavír a na kytaru.