Samá první místa

Blahopřejeme Karolíně ze 6. ročníku ke dvěma prvním místům, která získala každé na jiném "kolbišti" - 1. místo ve hře na klavír (filmová hudba) a 1. místo v okresním přeboru ve stolním tenise jednotlivců starších žáků, ano čtete dobře, Karolína rozstřílela své sporotvní soupeře v kategorii starších žáků! Další úspěch, rovněž 1. místo, zaznamenala Markéta z 8. ročníku - v okresním kole soutěže žáků ZUŠ ČR ve hře na klavír (OKO kytary).

                                    

Blahopřejeme sportovcům

Karolíne ze 6. B - 2 . místo ve šplhu na tyči (4,5 m) a Matyášovi z 1. B k úspěšnému turnaji ve fotbale (SK Ervěnice Jirkov).

                            

Všestranný Tobiáš

Všestranný Tobiáš ze 2. ročníku má školní povinnosti v kapse, k tomu umí zahrát na trubku a zároveň obhájil 7. grad v Allkampf-Jitsu. Blahopřejeme k 1. místu a ke sportovnímu postupu.

                                                 

Veronika a Markéta z 8. ročníku překvapily

Velmi rád blahopřeji Veronice a Markétě z 8. ročníku k výraznému úspěchu v krajském finále, ve kterém sestry v kategorii zpěv duo obsadily 3. místo. Děvčata však umí nejenom dobře zpívat, ale Markéta oslňuje rovněž hrou na saxofon a Veronika na bicí. 

Je libo klavír či kytara? Gabriela hraje na oba nástroje!

Blahopřejeme Gabriele ze 2. třídy za dvě fantastická druhá místa ve školním kole ZUŠ Chomutov ve hře na klavír a na kytaru.

1. místo pro Míšu a Markétu

Blahopřejeme šikovné Míše B. k 1. místu ve hře na zobcovou flétnu a Markétě z 8. B ve hře na kytaru, Markéta bude dokonce naše město zastupovat v okresním kole.

Adam vzorem všem panelákovým povalečům

Úspěch, ocenění či vítězství nikomu jen tak nespadne do klína, to ví rovněž Adam z naší školy, který má dobrý tah na branku a to doslova. Cílevědomost, chuť něco dokázat a pravidelný trénink nese ovoce, o čemž svědčí i úspěch Adamova týmu, který si pod křídly Pirátů Chomutov vybojoval 1. místo. Úspěšná účast na Rakovník Cup 2020 tak jednoznačně ukázala, že připravení a aktivní jedinci mají k úspěšnému cíli blízko. Adame, držíme ti palce, vydrž, brzy ti budeme posílat pozdravné sms do USA.

Další výtečná hráčka na klavír

Rovněž Angelina z 5. třídy byla v soutěži ZUŠ Chomutov oceněna a může se pochlubit pěkným třetím místem ve hře na klavír.

1. místo s postupem

Blahopřejeme posluchačce ZUŠ Chomutov Elen ze 3. ročníku k 1. místu školní soutěže ve hře na klavír.

Chcete být nejlepší v bowlingu?

Chcete být nejlepší v bowlingu? Domluvte si trénink s naší úspěšnou žákyní Sofií ze 3. ročníku a pohár bude váš.