Marie, Ema + kůň ═ vítězný parkur!

Parkur není jen projížďka na koni. Co to vše obnáší, by vám mohla vyprávět děvčata z 5. ročníku. Nekonečná dřina kolem stájí! Děvčata to tak však nevnímají, odměnou je jim spokojený kůň, který svou vděčnost umí dát najevo. A tvrdý trénink je zase přivedl k úspěchu. Blahopřejeme a držíme palce.

Piráty Chomutov zachrání noví talenti

Hokej je hra tvrdá a náročná na přípravu, k tomu je třeba mít i předpoklady. Dnes vám představuji jednoho budoucího reprezentanta Pirátů Chomutov. Adam z naší třetí třídy se svými spoluhráči v těžké konkurenci jednoznačně prokázal nejenom svůj zápal, ale i nadání pro hokej. Malí hokejisti v PICAROON CUP 2019, který proběhl 6. - 7. 4. 2019, obsadili nejvyšší příčku. Adame, vydrž, fandíme ti a držíme palce!

Borec v ALLKAMPF - JITSU 2019

Představujeme vám dalšího borce Františka ze šesté třídy, který exceloval v krajském přeboru tohoto sportu. V kategorii D7 Národního poháru dětí a mládeže byl nejlepší a zaslouženě si odvezl ocenění za 1. místo.

1. místo z finále pěvecké soutěže

1. místo z finále pěvecké soutěže právem náleží Elen ze třetí třídy. Elen tak obhájila loňské prvenství, Vejprtský drozd jí náleží již podruhé. Gratulujeme.

Národní pohár dětí a mládeže ALLKAMP-JITSU 2019

Blahopřejeme k 1. místu Tobiášovi z 1. třídy. 6. 4. 2019 na turnaji v Mostě v kategorii D4 dokázal, že je v technice prostě nejlepší.

Zlomená ruka Danovi nevadí

Zlomená ruka vůbec není horolezci na závadu, malý Dan ze 4. třídy nefňuká a sportuje dál a výsledky má stále výborné. Gratulujeme!

Volejbalistky z Ervěnic mají Marii

Volejbalistky z Ervěnic mají naši Marii z 5. třídy v sestavě a jsou za ni rády, i ona dopomohla svému týmu na Krajském přeboru v Děčíně ke 2. místu, gratulujeme k úspěchu.

Jára opět bodoval

HC Tygři Klášterec má svou hvězdu - Járu z první třídy, který na sebe opět upozornil v dobrém na GRIZZLY CUP 2019 v Děčíně, kde se stal po zásluze výborným hráčem turnaje.

Úspěch v Itálii

Gratulujeme Emě ke 4. místu ve slalomu v zahraničním závodě v Itálii MASO CORTO 2019.

Volejbalová akademie Jirkov

Rádi podpoříme každého malého sportovce, který v praxi naplňuje otřepanou, ale stále platnou větu "Optandum est ut sit mens sana in corpore sano! Je žádoucí, aby byl ve zdravém těle zdravý duch!" Mladý volejbalista to proto myslí se sportem zcela vážně a odhodlání mu nechybí. Pavle, gratulujeme ti k úspěchu, jen tak dál!