Vavřinec se neztratí

Vavřinec ze 3. B dokázal všestrannou připravenost a obstál v nepříznivých podmínkách. V branném závodě organizovaném hasiči obsadil se svým týmem první příčku. Aby mohl se svými spolubojovníky získat 1. místo, musí se vyznat v topografii, ve vázání uzlů, orientovat se v mapách, šplhat po laně, střílet ze vzduchovky a ovládat technické značky. 

Gratulujeme Terezce k úspěchu

Pohyb v rytmu se stal koníčkem Terezky H. ze 4. A, tentokrát si ze soutěže přivezla 2. místo. 

Tobík opět úspěšný!

Tobiáš A. ze 4. B opět vystoupal na stupně vítězů. V Národním poháru dětí a mládeže v Mostě v bojovém umění ALLKAMPF-JITSU získal 2. místo a v disciplíně "skutečné sebeobrany v reálném životě (Realistic self defense)" vybojoval 1. místo. Gratulujeme!!!

Fotbalový útočník zazářil

Filip z 2. A to umí, a proto si z fotbalového turnaje v Mostě přivezl zlatou medaili.

Dvojnásobný Mistr světa František R. z 9. třídy

V posledním zářijovém víkendu se rakouský Wagrain v oblasti Salcburska stal dějištěm Světových her bojových umění, kterých se zúčastnilo téměř 1 200 závodníků ze 47 zemí světa. František R. soutěžil ve dvou disciplínách a stal se dvojnásobným Mistrem světa. Jedná se o Františkův životní výkon, na který se dlouhodobě a cílevědomě připravoval. První zlato získal v jiu-jitsu (komplexní volný boj zahrnující údery, kopy, hody, porazy, škrcení a páčení) a druhou zlatou medaili vybojoval v disciplíně kata (bojové sestavy bez soupeře). Našemu Františkovi velmi blahopřejeme, je to takový náš školní Krpálek, skromný a talentovaný zápasník. Františku, jsi extra "třída"! Požádal jsem ho, zda by mě nenaučil několik hmatů a chvatů, abych byl dostatečně vyzbrojen na školní darebáky, co nám ve škole ničí vybavení a neumí pozdravit! JD

Další úspěšní běžci na Spořické šestce

Další běžec v našich řadách

Blahopřejeme Lukášovi ze 3. třídy k úspěšnému absolvování Spořické šestky. Lukáš běhá rád a baví ho to!

Přeborník v atletickém trojboji

Gratulujeme Radkovi ze 2. třídy, který si ze svých prvních atletických závodů přivezl medaili. Radku, výborný začátek a i kdyby ses na bednu vítězů nedostal, je dobré vydržet a nevzdávat se. V normálním světe zadarmo "koláče" nejsou, jednou svůj poctivý trénink zúročíš, pokud bude svět ještě normální!

Štěpánka je u koní jako doma

Malá Štěpánka z 1. třídy se koním nejenom s láskou věnuje, ale pravidelně na nich i jezdí a patří k přebornicím. Z poslední soutěže si přivezla ocenění za zdatnost v jízdě na koni.

Královna sportu má stále své příznivce

Stejně tak Honza ze 6. ročníku nedá na atletiku dopustit, v chomutovském oddíle atletiky nalezl druhý domov a běhu, skoku či hodu se věnuje každý týden. Zdatnost pak porovnává s ostatními v nejrůznějších soutěžích, naposledy v Klášterci nad Ohří v Krajském poháru družstev.