Aktivní žáci v našich řadách

Představujeme vám spolužáky, kteří jsou úspěšní i v jiných mimoškolních aktivitách. Správná volba a možná inspirace pro ostatní! Je to jen na vás!

          

          

Univerzální mladík - sportovec, recitátor, trumpetista ...

     

Tobík champion

V září se uskutečnilo mistrovství světa v bojových sportech ve Slovinsku. Naší Českou republiku reprezentoval také Tobík A. z 5. B. Tobík byl nominován ve čtyřech disciplínách a z každé si odvezl medaili. Stříbrnou si vybojoval v jiu- jitsu, kde poprvé zápasil v kleci. Další tři místa byla bronzová v disciplínách reálné sebeobrany, lightcontaktu a bojových technikách. Soutěže se účastnilo 23 zemí z celého světa.

  

Sebeobrana neozbrojeného člověka má stále více příznivců

Představujeme vám naše žáky, kteří umí skloubit sílu a obratnost s chytrostí, a tak umí odolat hrubému prmitivnímu násilí.

          

Péťa - nadějný mladý hasič

Být dobrým hasičem znamená zvládnout řadu branných prvků - běh, šplh, obratnost, rychlost ... to vše zvládá Petr ze 3. A. Jednou se určitě stane velitelem sboru a my budeme vzpomínat na jeho začátky. JD

                       

Naši žáci na Spořické šestce ...

Kdo sportuje, nemarodí tak často nebo vůbec!!! Kdo se nehýbe, dopracuje se k morbidní nezdravé obezitě! Filipa, Matěje, Lukáše a Aničku můžete, vy všichni nerozhodní, následovat. Je to lehké. JD

 

Daniel opět zvítězil!

Začíná být zcela zřejmé, že ve věkové kategorii nemá Daniel soupeře. Ze sobotního klání v Říčanech si opět přivezl 1. místo.

Štěpánka a její poník ...

Gratulujeme Štěpánce z 2. B k 3. místu na závodech 6. české výstavy "PONY" Straškov 2022!

S ohněm si poradí Sofie

Sofie P. z 5. A spolu s ostatními z týmu mladých jirkovských hasičů si s ohněm už poradí, nezaskočí ji ani náročný terén a ani komplikovaná situace. Ocenění jí a jejím spouputnicím rozhodně náleží.

2 v 1 (maminka-trenérka)

Fotografie žákyň naší školy a zároveň svěřenkyň svého oddílu nám ze závodu v jezdeckém klubu Podkrušnohorského Zooparku poslala maminka-trenérka paní Macháčková. Gabriela Š. a Valerie B. ze 3.B, Nina M. z 2.B, a Mia K. z 2. A. Děvčata si den užila a všechny si zasloužily medaile. S pozdravem mamča a trenérka v jednom.