Fotbalový útočník zazářil

Filip z 2. A to umí, a proto si z fotbalového turnaje v Mostě přivezl zlatou medaili.

Dvojnásobný Mistr světa František R. z 9. třídy

V posledním zářijovém víkendu se rakouský Wagrain v oblasti Salcburska stal dějištěm Světových her bojových umění, kterých se zúčastnilo téměř 1 200 závodníků ze 47 zemí světa. František R. soutěžil ve dvou disciplínách a stal se dvojnásobným Mistrem světa. Jedná se o Františkův životní výkon, na který se dlouhodobě a cílevědomě připravoval. První zlato získal v jiu-jitsu (komplexní volný boj zahrnující údery, kopy, hody, porazy, škrcení a páčení) a druhou zlatou medaili vybojoval v disciplíně kata (bojové sestavy bez soupeře). Našemu Františkovi velmi blahopřejeme, je to takový náš školní Krpálek, skromný a talentovaný zápasník. Františku, jsi extra "třída"! Požádal jsem ho, zda by mě nenaučil několik hmatů a chvatů, abych byl dostatečně vyzbrojen na školní darebáky, co nám ve škole ničí vybavení a neumí pozdravit! JD

Další úspěšní běžci na Spořické šestce

Další běžec v našich řadách

Blahopřejeme Lukášovi ze 3. třídy k úspěšnému absolvování Spořické šestky. Lukáš běhá rád a baví ho to!

Přeborník v atletickém trojboji

Gratulujeme Radkovi ze 2. třídy, který si ze svých prvních atletických závodů přivezl medaili. Radku, výborný začátek a i kdyby ses na bednu vítězů nedostal, je dobré vydržet a nevzdávat se. V normálním světe zadarmo "koláče" nejsou, jednou svůj poctivý trénink zúročíš, pokud bude svět ještě normální!

Štěpánka je u koní jako doma

Malá Štěpánka z 1. třídy se koním nejenom s láskou věnuje, ale pravidelně na nich i jezdí a patří k přebornicím. Z poslední soutěže si přivezla ocenění za zdatnost v jízdě na koni.

Královna sportu má stále své příznivce

Stejně tak Honza ze 6. ročníku nedá na atletiku dopustit, v chomutovském oddíle atletiky nalezl druhý domov a běhu, skoku či hodu se věnuje každý týden. Zdatnost pak porovnává s ostatními v nejrůznějších soutěžích, naposledy v Klášterci nad Ohří v Krajském poháru družstev.

"Náš" Honzík z 2. B je prostě šikula...

Vyhrál se svým týmem 3. místo. Gratulujeme!!!

Anežka a Pepa jsou stále věrní běhání

Sourozenci Anežka a Pepa, z 8. a 6. třídy, pro udržení výborné kondice doporučují pravidelný běh a pokud možno s celou rodinou. I letos poměřili své síly a v silné konkurenci 3 000 závodníků v Ústí nad Labem obstáli.

Excelentní gymnastka ze 2. ZŠ Jirkov

Gymnastika s obručí a cviky bez obruče, v tom je nejlepší ve své kategorii Veronika ze 4. třídy. Na dobře obsazené soutěži v Českých Budějovicích obsadila 1. místo. Gratulujeme!