2. místo v mažoretkové soutěži

Gratulujeme děvčatům z 1. a 2. třídy k 2. místu v mažorektové soutěži O Děčínského lvíčka.

Tanečnice z Paraplíčka jsou první

Hip Hop je taneční styl, který mimořádně sedí děvčatům z 5. ročníku, v celostátní soutěži v Praze byly nejlepší a přivezly si první místo.

Lidl běh Run Tour 2019

Doběhnout ze 184 účastníků velkého závodu 31. už vypovídá o dobré kondici žáků z naší školy, gratulujeme Matyášovi k úspěchu. Jen tak dál! 

Sherpa Cup 2019 - 13. ročník a 1. místo pro Katku

Máte-li dobrou fyzičku, trénujete každý den a jste ochotni do batohu přibalit ještě dalších pět kg? Tak kontaktujte Katku, pravidelnou přebornici tohoto namáhavého závodu.

Náročný originální závod - GLADIATOR RACE

KIDS GLADIATOR RACE MILOVICE 2019 nezvládné nikdo, kdo má u maminky hotel ještě v 15 letech. Tomáš ze 4.B by mohl vyprávět, neboť jako 39. úspěšný účastník ze 148 musel zvládnout originální trať v místě legendárního tankodromu. Písek, hlína, bahno, vodní, crossfitové a vojenské překážky! Náročný vojenský terén (zákopy, tankové příkopy), populární plazení pod tankem a crossfitový dril zvládne jen opravdu někdo, Tomášovi se to podařilo! Gratulujeme!

Šuplík OPEN turnaj ve stolním tenise

Adam 1. místo v turnaji jednotlivců a s Matyášem ve čtyřhře 3. místo. Šimon 2. místo v turnaji jednotlivců. Matyáš 3. místo opět v jednotlivcích. Žáci naší školy sklidili většinu medailí, jsou dobří a moc jim gratulujeme! Za chvíli budeme muset pro tento úspěšný rodinný klan vytvořit zvláštní rodinné webové stránky.

Ošetřovatelky a milovnice koní

Není koníček jako koníček a tenhle koníček je ze všech nejnáročnější. Abyste vydrželi, musíte mít koníčka v srdci. Je-li váš zájem a péče opravdová, dočkáte se pak úspěchu na parkuru. Zadarmo to však není. Obdivujeme Kateřinu, Natálii a Elišku, to dokáže opravdu jen málokdo.

Marie, Ema + kůň ═ vítězný parkur!

Parkur není jen projížďka na koni. Co to vše obnáší, by vám mohla vyprávět děvčata z 5. ročníku. Nekonečná dřina kolem stájí! Děvčata to tak však nevnímají, odměnou je jim spokojený kůň, který svou vděčnost umí dát najevo. A tvrdý trénink je zase přivedl k úspěchu. Blahopřejeme a držíme palce.

Piráty Chomutov zachrání noví talenti

Hokej je hra tvrdá a náročná na přípravu, k tomu je třeba mít i předpoklady. Dnes vám představuji jednoho budoucího reprezentanta Pirátů Chomutov. Adam z naší třetí třídy se svými spoluhráči v těžké konkurenci jednoznačně prokázal nejenom svůj zápal, ale i nadání pro hokej. Malí hokejisti v PICAROON CUP 2019, který proběhl 6. - 7. 4. 2019, obsadili nejvyšší příčku. Adame, vydrž, fandíme ti a držíme palce!

Borec v ALLKAMPF - JITSU 2019

Představujeme vám dalšího borce Františka ze šesté třídy, který exceloval v krajském přeboru tohoto sportu. V kategorii D7 Národního poháru dětí a mládeže byl nejlepší a zaslouženě si odvezl ocenění za 1. místo.