O pohár CHLMF

V pátek 8. února se odehrál v chomutovské hale turnaj o pohár CHLMF starších žáků ve fotbale. Naši kluci si v tomto poháru vedli velmi zdatně. V prvním zápase jsme porazili ZŠ Kadaňskou vysoko 5 : 1, ve druhém zápase jsme se střetli se sousedy z Krušnohorské školy a i zde jsme nezaváhali a vyhráli 2 : 0, k poslednímu zápasu jsme nastupovali proti také dosud neporaženému týmu a to Heyrovská Cv a bylo se opravdu na co dívat, nejprve jsme dostali dost nešťastný gól, na který jsme dokázali ihned zareagovat a vyrovnat, za chvilku se situace opět opakovala, a tak první půle skončila remízou 2 : 2, která nám k vítězství v turnaji stačila, avšak ve druhé půli jsme si opět vybrali dávku smůly, když těsně před koncem se naše střela zastavila na břevně a od něho na brankové čáře a hned z protiútoku soupeř trestal. Poslední minutu jsme vrhli vše na jednu kartu a soupeř do odkryté branky své vítězství potvrdil. Byl to z naší strany povedený turnaj a chybělo opravdu malinko, avšak při závěrečném vyhlašování jsme se mohli pyšnit nejlepším střelcem celé soutěže ročníku 2018/2019 a to Nicolasem V.S., který svým soupeřům nastřílel celkem 15 branek. Tak kluci díky za vzorné vystupování a předvedenou hru. Trenér J. Hašek.