Ekoškola                                                                  

Program Ekoškola je mezinárodní vzdělávací program, jehož hlavním cílem je, aby žáci snižovali ekologický dopad školy a svého jednání na životní prostředí a zlepšili prostředí ve škole a jejím okolí.

Naše škola získala tento titul již potřetí na období podzim 2018 - podzim 2022. Zprávu z auditu  a další informace týkající se Ekoškoly naleznete ZDE.

Přejít na stránky projektu

 

Recyklohraní                                                             

  • Od založení celostátního projektu Recyklohraní v září 2008 jsme do této soutěže zapojeni.
  • Za získané body jsme již pořídili např. školní fotoaparát, flashky a celou řadu zábavných i naučných encyklopedií pro žáky.
  • Pravidelně objednáváme odvoz baterií a drobného elektrozařízení, účastníme se také soutěže ve sběru vysloužilých mobilních telefonů.

Přejít na stránky projektu

 

Zápisy ze schůzek školního senátu a ekotýmu naleznete ZDE.

Převzali jsme ocenění

Ústecký kraj společně s Radou kvality ČR a Hospodářskou a sociální radou Ústeckého kraje 4. října 2018 slavnostně vyhlásil výsledky 4. ročníku Ceny Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost.Cílem soutěže je ocenit podnikatelské subjekty, organizace veřejného sektoru a obce, které jsou v kraji aktivní při realizaci principů společenské odpovědnosti. Od hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka převzala za své aktivity čestné uznání i naše škola. JK